قیمت گوگرد مایع سه کاره شیراز

گوگرد مایع را از گوگرد غیر اکسید شده به وجود می ‌آورند در واقع گوگردی که در بازار وجود دارد به شکل اکسیده می ‌باشد که به‌ مرور زمان و در تماس با خاک به سولفات تبدیل می ‌شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوگرد مایع در آب حل می ‌شود به‌ طوری‌ که حتی در آبهای شور و سنگین هم کاربرد خود را دارد و باعث رسوب ترکیبات کربناتی آب می ‌گردد مهم ترین دلیلی که از گوگرد مایع بیشتر استفاده می شود قیمت گوگرد مایع است چرا که کشاورزان راحت تر می توانند آن را تهیه کنند.

استفاده از گوگرد مایع در کنار مکملهای پلی آرمینه می‌ تواند تمام کمبودهای یک گیاه را برطرف کند به ‌طوری‌ که دیگر گیاه نیازی به کود نداشته باشد و نیز هزینه تولید محصولات را برای کشاورزان به حداقل رسانده و باعث افزایش 15 درصدی کیفیت محصولات می ‌گردد.

مهم ترین دلیلی که از گوگرد مایع بیشتر استفاده می شود قیمت گوگرد مایع است چرا که کشاورزان راحت تر می توانند آن را تهیه کنند.

گوگرد مایع اصلاح کننده خاک قلیایی بوده و بستر لازم را برای آزاد شدن مواد مغذی خاک فراهم می‌ کند گوگرد مایع به دلیل این ‌که در آب حل می‌ شود بسیار ایمن و بی‌ خطر می‌باشد گوگرد مایع بر خلاف گوگرد پودری مانع از ایجاد گرد و غبار می‌ شود نگه‌ داری از گوگرد مایع بسیار آسان است و معمولاً خطر آن به‌ خاطر خاصیتهای شیمیایی که دارد بسیار کمتر است.

گوگرد مایع قابلیت اختلاط با انواع کودها را دارد و در آخر باقی‌ مانده‌ های گوگرد مایع بسیار سریع اکسید شده و تبدیل به سولفات می ‌شود و همین ‌طور خاصیت کودی خاک را نیز تنظیم می‌ کند.

گوگرد مایع سه کاره

معمولا برای همه پیش آمده که یک گیاهی را کاشته تا رشد نماید اما خاک مورد نظر قدرت و مواد معدنی لازم را ندارد و کشاورزان در این زمنیه از گوگرد مایع و کود سفید در نوع سه کاره استفاده می کنند تا سه عنصر اصلی توسط خاک کشیده و جذب گیاه گردد.

این مبحث برای شما عزیزان درباره گوگرد مایع و جیوه نقره  دو منظوره و استفاده بی شمار آن در صنعت و کشاورزی نیز توضیحات لازم را داده ایم و اکنون شما تمامی اطلاعات مورد نیاز را درباره این محصول به دست آورده و از آن می توانید در انواع نقاط مختلف جهت رشد و رساندن مواد کافی به جانداران استفاده نمایید.

گوگرد مایع سه کاره

یکی از پر فروش ترین محوصلات در بازار های مختلف گوگرد مایع سه کاره می باشد زیرا در بازه زمانی بسیار کم یک گیاه را با موادهای معدنی بی شمار به رشد می رساند و از آن میوه های پر بار و آب دار تر نیز برداشت می کند.

سالها قبل تا به امروزه خاکها موادهای معدنی خود را از نور خورشید دریافت کرده و با عوامل طبیعی که موجب مرگ و میر جانوارن می شد منبع مغذی را از جسد آنان دریافت نموده و با ذخیره آن، در رشد گیاه استفاده می کرد، ولی امروزه با زیر و رو نمودن خاک و بهره برداریهای بی رویه از آن، موجب شده موادهای معدنی نسبت به سال و قرنها پیش کمتر شود و برای رشد یک گیاه توان و قدرت لازم را نداشته و مجبور به استفاده از کودهای گوگردی می شوند.

گوگرد مایع شیراز

گوگردی که از غیر اکسید شدن به دست می آید را گوگرد مایع می نامند که شیراز یکی از شهرهای تولید کننده ان می باشد این نوع گوگرد در آب حل می گردد و در آبهای شور و سنگین نیز کاربرد زیادی دارد و شایان به ذکر است که موجب رسوب ترکیبات کربناتی آب هم می گردد.

استفاده از گوگرد مایع در باغات و زراعت باعث افزایش کیفیت محصول می گردد و در محصولی مانند پیاز باعث افزایش آمینه اسید پیاز می شود که به افزایش وزن آن کمک می کند همچنین در درخت پسته موجب کنترل آفت و پتاسیم وجود داشته در این نوع گوگرد باعث بزرگتر و با کیفیت تر شدن مغز پسته می شود.

گوگرد مایع شیراز

یکی از بزرگترین استانهای تولید کننده این نوع محصولات که دارای فعالیتهای کسترده ای می باشد گوگرد مایع شیراز می باشد که بسیار در تولیداتشان کیفیت را قرار داده اند.

بدیهی است که غلظت قابل توجهی از مولکولهای پلیمری گوگر در دمای بالاتر از ۱۵۹ درجه سانتیگراد در حال ایجاد است، این به اصطلاح دمای پلیمریزاسیون به فشار خارجی بستگی دارد و فشار را به همان اندازه که دمای پلیمریزاسیون کمتر می شود، افزایش دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمیدرضا شاهسوند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126836378
شماره موبایل: 09129540467
شماره موبایل: 09129687674
شماره موبایل: 09129687673
شماره موبایل: 09129284292
شماره ثابت: 02144377126
شماره ثابت: 02144377035
شماره ثابت: 02144256088
شماره فکس: 02144280918
پست الکترونیکی: radinpaint@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما