تولید انواع گرانول رنگی

بازار گرانول ایران فعال در زمینه تولید انواع گرانول رنگی به استحضار میرساند کلیه خریداران و فروشندگان این محصول در سطح کشور میتوانند با ما همکاری داشته باشند.
تولید انواع گرانول رنگی وابستگی بسیار زیادی به بخش آسیاب انواع مواد پلاستیک بازیافتی دارد به این صورت که کارگاه ها و بخش های مختلف بازیافت در شهر های مختلف بسته به نیاز هایی که یا خود در بخش تولید اشیاء پلاستیکی به دست آمده از مواد اولیه بازیافتی دارند و یا این محصول آسیابی خود را بسته به نیاز های تولیدی هایی که این محصول را از آن ها خریداری میکنند در بخش بازیافت جداسازی میکنند که این جدا سازی خود شامل ( جداسازی به صورت انواع جنس محصول از نظر انعطاف پذیری، جداسازی به صورت قرار گیری ترکیب های رنگی مختلف در بخش های مختلف ،جدا سازی برای کیفیت رنگ های مختلف) میشود.
مجموعه صنعتی ما که “بازار گرانول ایران” با هماهنگی های لازم که در شهر های مختلف انجام داده است این شرایط را به وجود آورده که محصولات خود را در شهر های مختلف بسته به نیاز روز آن شهر تهیه و در اختیار بخش های تولیدی مختلف قرار دهد.
لذا مجموعه های مختلفی که تمایل به همکاری با مجموعه ی بازار گرانول ایران را دارند میتوانند از روش های مختلفی که ما برای این عزیزان مهیا کرده ایم با کارشناسان ما در ارتباط باشند.
a

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 017072421936
پست الکترونیکی: lalehkiani777@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما